Telefon

732-253-259

Formularz kontaktowy

Kliknij by przejść

Aktualności Archiwalne

#10. PRZERWA WIELKANOCNA

Życzymy Państwu Zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych :) Przerwa Świąteczna potrwa od 12 do 13 Kwietnia. Wracamy do pracy i wznawiamy dostawy od wtorku, 14.04 :)

#9. Koronawirus - Pracujemy bez zmian!

Pragniemy poinformować wszystkich zaniepokojonych klientów, że nasza praca nie ulega zmianie. Pracujemy z zachowaniem wszelkich środków ostrożności od przygotowania posiłków po ich dostarczenie.

#8. PRZERWA ŚWIĄTECZNA I NOWOROCZNA

Pragniemy poinformować Państwa o nadchodzącej planowanej przerwie Świątecznej i Noworocznej w dostarczaniu diety. Nie pracujemy przez 4 dni w okresie Świąt Bożego Narodzenia (23 – 27), w Sylwestra i Nowy Rok. Wznawiamy pracę odpowiednio 27.12 i 2.01. Diety przypadające i opłacone na ten czas - zostaną wydłużone. Dziękujemy za wyrozumiałość. Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

#7. Jedz zdrowo!

W pracy kawa i kanapka, chińczyk lub kebab? Po pracy zakupy, monotonne gotowanie i obfita obiadokolacja? Wieczny pośpiech i brak czasu, a waga niestety stoi albo rośnie? Chyba czas na zmiany :)
Pozwól nam zająć się Twoim całodziennym wyżywieniem. Zamów zestaw odpowiedni dla siebie i zabierz go ze sobą wszędzie gdzie będziesz. Jedz zdrowo, smacznie i dietetycznie! 👈

#6. SYLWESTER TUŻ TUŻ

Sylwester 2019/2020 już za 77 dni! Nie trać czasu, zamów dietę i ciesz się wymarzoną sylwetką na Balu Sylwestrowym! Wejdź w Nowy Rok z przytupem

#5. INFORMACJA O PRZERWIE WIELKANOCNEJ

Informujemy o planowanej przerwie w pracy w Pierwszy i Drugi dzień Świąt Wielkanocnych, tj. 21 i 22 Kwietnia. Powrót do pracy i pierwsza dostawa zestawów, będzie 23 Kwietnia, Wtorek - czyli start diet od środy. Opłacone dni diety, przypadające na ten okres, zostaną wydłużone.

#4. UTRUDNIONY KONTAKT TELEFONICZNY

W najbliższym tygodniu, tj. 28.02.2019 - 07.03.2019, mogą nastąpić małe problemy w komunikacji telefonicznej. Zalacamy kontakt mailowy lub przez formularz na stronie internetowej. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

#3. NOWA ODSŁONA STRONY WWW

Miło nam przedstawić Państwu, naszą nową stronę www. Strona została rozbudowana, jest czytelniejsza i bardziej reponsywna na urządzeniach mobilnych. W dziale Cennik - szczegółowa tabelka została powiększona o nowe pozycje i dodaliśmy dodatkowe popularne pytania.

W dziale Galeria, na bierząco będziemy dodawać nowe zdjęcia i przykładowe menu.

Niebawem na stronie pojawią się dodatkowe informacje.

#2. WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Państwu moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia, radości, a w Nowym 2019 Roku wszelkiej pomyślności i wymarzonej sylwetki :)

#1. ŚWIĘTA I NOWY ROK

Pragniemy poinformować, o planowanej przerwie Świątecznej i Noworocznej. Dni wolne od pracy to: 24.12, 25.12, 26.12, 31.12, 1.01. Po Nowym Roku, do pracy wracamy 2.01.